Щоб бути справжнім учителем, потрібно любити те, що викладаєш, і тих, кому викладаєш.

неділя, 12 березня 2017 р.

Закони життя

Три справжні закони життя

Важливо, щоб основою ваших життєвих законів була мораль і повага до тих, хто навколо. Не бажайте комусь того, чого б не хотіли собі.
Справжні закони життя не встановлює правовий кодекс, сімейні правила або гуру, які намагаються переконати вас, як бути щасливими.
  Ви починаєте розуміти життєві закони, коли поступово вчитеся визначати межі, розвиваєте у собі почуття поваги та вміння існувати поряд із іншими. Це створює магію, яка дає змогу насолоджуватися життям у гармонії з людьми навколо.
Існує багато-чого, чого не можна навчитися з книжок. Ви відкриваєте їх, роблячи помилки, коли спостерігаєте, думаєте та взаємодієте з людьми. У результаті ви неодмінно знайдете щастя, але для цього, без сумніву, треба також знати, що таке біль.
Поет Маріо Бенедетті в одному зі своїх віршів сказав, що можна скаржитися на багато-чого, на те, що страждання трапляється, бо всі троянди мають колючки, й кожного дня може статися буря.
Якщо ви зосереджуєтеся на “бажанні страждати”, то неодмінно це робитимете. Але іноді достатньо просто мати смиренне серце та дякувати за те, що ми живі, навіть якщо троянда з  колючками. Зрештою, це частина того, що робить цю квітку прекрасною.
Саме тому потрібно розуміти, що секрет щоденного балансу полягає у ставленні до життя та тих законів, яких ви дотримуєтеся, щоб стати трохи щасливішими.
Сьогодні ми хочемо поговорити з вами на цю тему докладніше, адже сподіваємося, що це вам допоможе.

1. Закони життя: не прикидайтеся

Найперше з цих правил стосується того, що потрібно жити незалежно від зовнішніх картинок.  Якщо задуматися, то світ кожної людини і без того переповнений фальшю, великий відсоток якої походить із рекламної індустрії, що впливає на наш щоденний стиль життя.
  • В основі світу реклами, моди та телебачення є фальшиві образи, які занадто багато людей намагаються імітувати.
  • А чого ми часто не бачимо навколо себе? – Справжності.
  • Потреба маскуватися виникає через низку психологічних процесів, які кожному варто вміти розпізнавати:Справжність – це чесне ставлення до всього, коли ви нічого не шукаєте та не тримаєте за душею, а просто висловлюєте своє “я”. На жаль, небагато людей так поводиться.
  • низька самооцінка та почуття невпевненості через те, що вас можуть не прийняти, якщо ви покажете, ким є насправді;
  • потреба в постійній оцінці. Зовнішні чинники та фальш змушують людину думати, що суспільство сприймає лише певний її образ;
  • за фальшивістю також приховується особистість, яка прагне уваги (якщо ти вважатимеш мене добрим, я наберуся твоєї впевненості і щось для тебе зроблю).

2. Закони життя: любіть без залежності

Ще одна істина, яку більшість людей відкриває для себе впродовж життя, – любов нічого не варта, якщо вона заснована на залежності.
  Якщо характерною ознакою ваших стосунків є залежність від партнера, яка настільки сильна, що ви розчиняєтеся в ньому та перетворюєтеся в тінь іншої людини, це поступово зробить вас слабкими та призведе до розчарування.Небагато почуттів вимагають настільки сильного вміння висловлювати себе, давати свободу, бути справжніми і мати свій характер, як любов.
  • Залежність у коханні призводить до нещастя і в результаті – до депресії.
  • Небагато життєвих законів сповнені такої мудрості, як ті, які радять спершу полюбити себе.
  • Проте в сучасному суспільстві, навіть у сімейному колі, нам постійно нагадують, що любов варта всього, а якщо ви справді любите когось, то потрібно віддавати це почуття до останнього подиху.
  • Хоча це правда, що існує багато різних типів любові, ніколи не варто відрікатися від самих себе. Неважливо, чи мова йде про вашу дитину, чи про партнера.
У першу чергу річ у тім, що коли ми віддаємо себе, то не обов’язково маємо дарувати коханим усе найкраще в собі. Людина з низькою самооцінкою не може тверезо оцінити свої життєві сили, психічну й емоційну енергію.
Створюйте любов, а не впадайте в залежність від неї. Будьте архітектором здорових стосунків, а не рабом.

3. Закони життя: говоріть без образ

Американський психолог і психіатр Ерік Берн є батьком “трансакційного аналізу”.
Згідно з цим психологічним підходом, людина також будує свою особистість і самооцінку на основі емоційних і соціальних взаємодій з тими, хто перебуває поруч кожного дня.
  • Коли ми “заряджаємо” свої слова прихованою образою, іронією або зневагою, це спричиняє ефект, який Ерік Берн визначав, як негативна емоційна ласка.
  • Такий тип ласки, що проявляється через мову, може завдати людині більше шкоди, ніж фізична агресія. Це порушення особистих рамок, яке багато людей здійснюють, навіть не усвідомлюючи цього.
  • Деякі люди кричать замість того, щоб говорити. Є й такі, хто звик ненавидіти, хто жартує, думаючи, що його слова смішні, хоча вони завдають лише шкоди.
 Завдяки цьому ви робите величезний внесок у своє існування поруч з іншими та висловлюєте повагу до них.Важливо бути обережними з тим, як ви говорите, стежити за своїм тоном та обирати слова розумно, щоб вони завжди передавали позитивні емоції.

Немає коментарів:

Дописати коментар